Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

Tylko sprawiedliwość

26 czerwca 2020

Przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona (Jordan) i jego walki o sprawiedliwość, która przejdzie do historii.

zobacz więcej

Wierzę w Ciebie

26 czerwca 2020

Wzruszająca i inspirująca prawdziwa historia wielkiej miłości i nadziei, którą w najtrudniejszych chwilach niesie wiara.

zobacz więcej

Zawód: kobieciarz

19 czerwca 2020

Po przebojowych ,,Jeszcze dalej niż Północ’’ i ,,Przychodzi facet do lekarza’’ kolejna przezabawna komedia znanego francuskiego komika Kada Merada.

zobacz więcej

Prawda

 Najnowsze dzieło zdobywcy Złotej Palmy, nominowanego do Oscara Hirokazu Koreedy („Złodziejaszki”) i równocześnie pierwszy film w karierze reżysera nakręcony poza granicami ojczystej Japonii.

zobacz więcej

Nędznicy

Film w reżyserii Ladja Ly zachwycił krytyków i widzów na całym świecie. Jeden z najlepszych europejskich filmów roku, prawdziwe odkrycie reżyserskie, nominowany do Oscara i Złotego Globu

zobacz więcej

Co przyniesie jutro

Czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening w szczerym, intymnym, poruszającym i pełnym emocji portrecie kobiety, która układa swoje życie na nowo.

zobacz więcej

Naprzód – 2D dubbing

12 czerwca 2020

Twórcy takich filmowych hitów jak "Toy Story" czy "Iniemamocni" wracają z kolejną animacją, która z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych widzów.

zobacz więcej

#tuiteraz

3 lipca 2020

Historia instagramowej znajomości z piękną Soo z Korei, która zmieniła życie francuskiego szefa kuchni.

zobacz więcej

Zdrajca

3 lipca 2020

Nagrodzony kilkunastominutową owacją na festiwalu w Cannes, gdzie startował w konkursie; oparty na faktach „Zdrajca” w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat mafii za sprawą charyzmatycznego bohatera, który jest zarazem ścigającym i ściganym.

zobacz więcej

Biały, biały dzień

13 marca 2020

Islandzki thriller psychologiczny nagrodzony w Cannes. Historia żalu, zemsty i bezwarunkowej miłości reżysera niezapomnianych, ekstrawaganckich "Zimowych braci".

zobacz więcej

Sala samobójców. Hejter

6 marca 2020

Druga część głośnej „Sali samobójców” – nagrodzonego Srebrnymi Lwami, wielkiego przeboju z 2011 roku. Nowa odsłona kultowego dzieła Jana Komasy, twórcy „Miasta 44” i nominowanego do Oscara „Bożego Ciała”.

zobacz więcej