Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

W trójkącie

6 stycznia 2023

Nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

 

zobacz więcej

Fabelmanowie

30 grudnia 2022

Najbardziej osobisty film jednego z największych mistrzów kina, zdobywcy trzech Oscarów STEVENA SPIELBERGA. Film, który zachwycił publiczność i krytyków na Festiwalu w Toronto.

 

zobacz więcej

I Wanna Dance with Somebody

23 grudnia 2022

Film opowiada o życiu Whitney Houston - ikonie współczesnej muzyki (6 nagród Grammy, ponad 200 mln sprzedanych płyt) . Autorem scenariusza jest Anthony McCarten ( "Bohemian Rhapsody",,"Czas mroku").

 

zobacz więcej

Pięć diabłów 

16 grudnia 2022

Prawdziwa uczta dla zmysłów. Film Léi Mysius to wysmakowane wizualnie, oszałamiające i szalone love story, które niespodziewanie pobudza także nasze powonienie.

 

zobacz więcej

Moonage Daydream

9 grudnia 2022

Film ukazuje życie i geniusz Davida Bowiego, jednego z najbardziej płodnych i wpływowych artystów naszych czasów. Zapraszamy widzów do zanurzenia się w unikalnym świecie, jakim jest „Bowie”.

 

zobacz więcej

Jednym głosem

16 grudnia 2022

Dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii® Carey Mulligan i Zoe Kazan wcielają się w role reporterek New York Timesa, które wspólnie napisały jedną z najważniejszych historii pokolenia, która przerwała dekady milczenia wokół tematu molestowania w Hollywood.

 

zobacz więcej

Kobieta na dachu

9 grudnia 2022

Poruszający film stworzony przez kobiety, w tym reżyserkę i scenarzystkę Annę Jadowską, opowiadający historię sześćdziesięcioletniej położnej Miry, która nieoczekiwanie dokonuje napadu na bank (w roli głównej Dorota Pomykała).

 

zobacz więcej