Scroll down

Zapowiedzi

Nadchodzące premiery

kRAJ

27 sierpnia 2021
Projekt stworzony przez studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej. Na film składa się seria sześciu krótkich metraży, które łączy jeden wspólny temat – absurdy współczesnej Polski. Każda historia opowiada o innej nietypowej sytuacji, a całość składa się na zaskakujący obraz naszej codzienności.

zobacz więcej

Zupa nic

27 sierpnia 2021
Prequel nagradzanej komedii "Moje córki krowy", doczekał się pierwszego zwiastuna. Kinga Dębska przenosi widzów w czasy PRL-u, kiedy Fiat 126p był szczytem marzeń, a trzepak stanowił centrum życia towarzyskiego.

zobacz więcej

Czarna owca

13 sierpnia 2021
Ciepły i wzruszający komediodramat o więzach, których nie można przerwać. Film w zabawny sposób spróbuje odpowiedzieć na szereg ważnych pytań dotyczących relacji rodzinnych i dorastania. W rolach głównych Magdalena Popławska, Arkadiusz Jakubik i Kamil Szeptycki.

zobacz więcej

Widzimy się wczoraj

13 sierpnia 2021
Komedia romantyczna z prawdziwymi uczuciami w rolach głównych. Singielka z wielkiego miasta unika stałych związków, ale w głębi duszy marzy o wielkim uczuciu. Wkrótce pojawi się w jej życiu szansa na wielką miłość. 

zobacz więcej

Weselny toast

6 sierpnia 2021

W „Weselnym toaście" znajdziemy wszystko to, za co uwielbiamy francuskie komedie: romantyczną miłość, wigor, odrobinę nostalgii i cięty humor, którego ostrze łagodzi czułość, z jaką odmalowane są słabości bohaterów. Pełen wdzięku film Laurenta Tirarda wprawnie łączy słodycz z odrobiną goryczy.

zobacz więcej

Annette

20 sierpnia 2021

Pierwszy anglojęzyczny film Leosa Caraxa, twórcy "Holy Motors" z Marion Cotillard i Adamem Driverem w rolach głównych. Historia miłości słynnego komika Henry'ego i Ann, śpiewaczki o międzynarodowej sławie. 

zobacz więcej

Jeźdźcy sprawiedliwości

2021

Nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena, reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama”, to trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

 

zobacz więcej