Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Święto Kina!

30 września zapraszamy Was do wspólnego celebrowania Święta Kina! W tym dniu, bilety na wszystkie seanse będą w promocyjnej cenie – tylko 12 zł!  Nie przegapcie okazji, aby zanurzyć się w niesamowitym świecie kinematografii! To idealny moment, aby odkryć nowe filmy i przeżyć niezapomniane chwile w kinie. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Święta Kina.

Czytaj całość
Główna

Weekend Seniora z Kulturą

Drodzy Seniorzy i Miłośnicy Kina! Od 29 września do 1 października 2023 r. świętujemy kulturę razem z Wami! Wspólnie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapraszamy Was na specjalne seanse w naszym kinie w ramach akcji „Weekend seniora z kulturą”. W tych dniach każdy senior może cieszyć się filmowymi emocjami za jedyne  14 zł.

Czytaj całość
Główna

“Na zawsze Melomani” – pokaz przedpremierowy

Historia polskiego zespołu muzycznego, który w latach 50. przemierzał niebo, aby dać koncerty i elektryzować tłumy. Zapraszamy na seans, który odbędzie się w  niedzielę, 1 października o godzinie 16.00, w ramach obchodów Polskiego Dnia Muzyki.

Czytaj całość
100 lat Warner Bros,Główna

“Skazani na Shawshank”: 100 lat Warner Bros – 25.09.2023

Wybitna adaptacja opowiadania Stephena Kinga, nominowana do siedmiu nagród Akademii Filmowej®. Skazany na dożywocie Red (Morgan Freeman) doskonale zna więzienie Shawshank. Nowy więzień Andy (Tim Robbins) przynosi nadzieję i odmianę wszystkim więźniom.

Czytaj całość