Scroll down
Very latest

Wydarzenia

Główna

Nowy film Wesa Andersona

Nominowany do Oscara wizjoner kina, Wes Anderson przenosi na ekran zbiór opowiadań publikowanych w amerykańskim magazynie ukazującym się w fikcyjnym dwudziestowiecznym mieście we Francji.

Czytaj całość
Główna

“Dom Gucci” z gwiazdorską obsadą

Film inspirowany szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną.

Czytaj całość
Główna

Maria Dębska jako polska Marilyn Monroe

Maria Dębska do roli Kaliny Jędrusik, zwanej polską Marilyn Monroe, przygotowywała się półtora roku. Efekt? Pierwsi widzowie i recenzenci nie mają wątpliwości – zachwycający! To historia wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery. Wydarzeniom z życia Jędrusik towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej.

Czytaj całość
Główna

Nowy “Pitbull” Patryka Vegi

Seria “Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi wraca na ekrany. W obsadzie Andrzej Grabowski, Przemysław Bluszcz i mistrz świata organizacji UFC – Jan Błachowicz. Reżyser w nowym filmie nawiąże do głośnych spraw kryminalnych, którymi żyła cała Polska – wysadzenia bloku przy Ostrobramskiej, zabójstwa Pershinga, bomby na stacji Shell, czy śmierci generała Marka Papały

Czytaj całość